AIR RUNNER PROUD 2.0

Kód: 5903140119883
€3 500
Skladom (1 ks)
Tréningový bežecký pás Air Runner 2.0 vhodný na intervalový tréning (HIIT).

Detailné informácie

14 dní na vrátenie tovaru
14 dní na vrátenie tovaru
99% Pozitívnych recenzií
99% Pozitívnych recenzií
Bezpečná platba
Bezpečná platba
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie

Podrobný popis

Popis

AIR RUNNER BEŽECKÝ PÁS 2.0 PROUD

Tréningový bežecký pás Air Runner je inovatívny produkt PROUD, ktorý spolu s veslárskym ergometrom a vzduchovým bicyklom tvorí rad zariadení na intervalový tréning (HIIT). 

Bežecký pás bol navrhnutý tak, aby uspokojil aj tých najnáročnejších užívateľov. Jeho úlohou je umožniť prevedenie behu čo najbližšie k behu v prírodnom prostredí. Jeden tréning na našom zariadení spôsobí, že sa už nikdy nebudete chcieť vrátiť k elektrickému zariadeniu. 

Bežecký pás  je poháňaný silou vašich svalov nôh . Behom v jeho prednej časti zvyšujete tempo svojho behu. Pohybom na jeho zadnú časť spomalíte tempo. Vykonávaný tréning máte  plne pod kontrolou  a môžete jednoducho  rozhodovať o jeho dynamike a intenzite  bez toho, aby ste museli manuálne prepínať medzi režimami behu.

Rozlišovacím znakom bežeckého pásu  od konkurencie  je 4-stupňové manuálne nastavenie odporu bežeckého pásu  - sami si určíte, aký náročný bude váš tréning. Prvá úroveň je voľný beh, posledná úroveň odporu vám dá pocit,  že bežíte do kopca alebo tlačíte cvičné sane s vonkajšou záťažou . Páčka na nastavenie odporu je v dosahu používateľa a veľmi jednoducho sa používa. 

 

Veľký LCD displej

Ovládací panel s rozmermi 20 x 13 cm  s dobre čitateľným displejom a pohodlnými veľkými tlačidlami  zobrazuje všetky potrebné informácie o  rýchlosti behu, chôdze, uplynutom čase, prejdenej vzdialenosti, spálených kalóriách a pulze. Umožňuje Vám vybrať si jeden zo siedmich tréningových režimov, aby vyhovoval vašim aktuálnym potrebám. Môžete si vybrať, či budete trénovať s 20/10 intervalmi, 20/30 intervalmi, vlastnými intervalmi, časom, vzdialenosťou, kalóriami alebo cieľom srdcového tepu.  

Široký bežecký pás

Špeciálne tvarovaný pás núti bežca k inému vzoru pohybu ako na tradičnom plochom bežeckom páse. Vďaka tejto štruktúre  sa viac zapája  chrbtový popruh tela , čo ovplyvňuje správne držanie tela cvičenca , lepšie reaguje na prirodzené pohyby bežcaznižuje záťaž kĺbov a zvyšuje efektivitu tréningu.    

Pás s rozmermi  160x44 cm  Vám pri tréningu poskytne mimoriadny komfort a bezpečnosť . Skladá sa z pogumovaných protišmykových doštičiek zaručujúcich stabilitu ako pri rýchlom behu, tak aj odtláčaní pásu imitujúceho tlačenie cvičných saní.

Na bokoch pásu sú dva vystužené gumené panely, ktoré umožňujú dobrú stabilitu nôh pri odpočinku. Najlepšie na bežeckom páse je, že ho nepoháňa žiadny motor, ale len sila vašich nôh!

Air Runner je veľmi tichý. To je veľké plus pre individuálnych používateľov aj komerčné telocvične. Bežecký pás môžete umiestniť v miestnosti, kde vediete hodiny, jeho používanie nebude mať nepriaznivý vplyv na pohodlie ľudí cvičiacich v blízkosti. Bez hnacieho motora a zdvíhacieho motora, prakticky bezúdržbový, nespotrebováva žiadnu elektrickú energiu, a preto je šetrný k životnému prostrediu!

Bežecký pás pracuje s HR pásmami prijímaním dátového prenosu cez  5kHz rádiové pásmo. Pri hľadaní dokonalého pásma skontrolujte, či podporuje tento typ prenosu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: