Master Sport Natural Strength Forearms

Kód: 557
€1
Na dotaz (1 ks)

Pre CENOVÚ PONUKU nás neváhajte kontaktovať: +421 915 945 553 alebo info@w8fitness.com

Detailné informácie

14 dní na vrátenie tovaru
14 dní na vrátenie tovaru
99% Pozitívnych recenzií
99% Pozitívnych recenzií
Bezpečná platba
Bezpečná platba
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie

Podrobný popis

 

Popis produktu


Master Sport Natural Strength Forearms je profesionálne posilňovacie zariadenie určené na tréning predlaktia. Robustný dizajn v kombinácií s dizajnovými prvkami a anatomicky tvarovanou opierkou vytvárajú prémiové zariadenie, vhodné do silovej zóny. Séria strojov Natural Strength bola vyvíjaná odborníkmi z oblasti fitness cvičenia, vrátane majstrov sveta v kulturistike a tímom vedcov z oddelenia výskumu biomechaniky Varšavskej akadémie telesnej výchovy a športu. Zariadenie je vhodné najmä do komerčných fitness centier, telocviční a iných športovísk.

Spoločnosť Master Sport vďaka profesionálnemu prístupu, technológiám a kvalitným technickým riešeniam, zostavila líniu strojov, ktorá nielenže uspokojí potreby každého cvičiaceho, ale zároveň mu poskytne extra komfort pri cvičení a efektívnejšie dosahovanie cieľov pri jeho tréningu. Všetky stroje tejto série sú vybavené doplnkami, ktoré sa starajú o bezpečnosť cvičiaceho.

 

Technické parametre


Rozmery: 1170 (d) x 1100 (š) x 1080 (v) mm


Hmotnosť zariadenia: 70 kg


Max. zaťaženie: 100 kg


Max. užívateľská hmotnosť: 150 kg  

Dizajn

Základom celého dizajnu je plochý oválny profil konštrukcie v rozmere 125×60 cm. Súčasťou každého zariadenia je kvalitné čalúnenie, piktogramy s pokynmi pre cvičenie, výrazné plastové krytky a úplne nový dizajn konštrukcie sedadiel s nastaviteľnými pákami. Moderný dizajn v kombinácii s dokonalou funkčnosťou zariadení ponúka užívateľom nie len príjemný ale aj estetický zážitok z cvičenia.  

Biomechanika

Dlhoročné skúsenosti a spolupráca so športovcami zo sveta kulturistiky dospeli k vytvoreniu sérií strojov, ktorá je z hľadiska biomechaniky pohybu na vysokej úrovni. Každé zariadenie si prešlo kontrolou správnosti pohybu, ktorá ovplyvňuje kvalitu tréningu. Dokonalý chod pohyblivých častí stroja maximalizuje efekt z cvičenia, znižuje riziko úrazu a výrazne zlepšuje pohodlie pri cvičení.  

Komfort

Rukoväte s väčším priemerom sú tvarované tak, aby boli lepšie uchopiteľné a zabránili tak možným zraneniam pri tréningu s ťažkými váhami. Čalúnené prvky sú anatomicky prispôsobené k postave cvičiaceho, čo umožňuje pohodlné a bezpečné používanie zariadenia.  

Bezpečnosť

Všetky stroje série Natural Strength sú vybavené doplnkami, ktoré sa starajú o bezpečnosť cvičiaceho počas tréningu. Všetky časti zariadenia s priamym kontaktom s nohami sú vyrobené z chrómovo niklového plechu, vybavený špeciálnymi gumenými protišmykovými pásikmi, ktoré zaisťujú lepšiu stabilitu nôh počas tréningu. 

Prečo sa rozhodnúť pre Master Sport?

Master Sport je spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1994 a prináša na trh niekoľko produktových línií. Stroje tejto značky určite zaraďujeme medzi prémiové, keďže sú na vysokej technologickej či dizajnovej úrovni a v porovnaní so svetovými značkami ako sú Life Fitness či Technogym aj cenovo dostupnejšie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.