Master Sport Natural Strength Squat Machine with Belt

Kód: 797
€1
Na dotaz (1 ks)

Pre CENOVÚ PONUKU nás neváhajte kontaktovať: +421 915 945 553 alebo info@w8fitness.com

Detailné informácie

14 dní na vrátenie tovaru
14 dní na vrátenie tovaru
99% Pozitívnych recenzií
99% Pozitívnych recenzií
Bezpečná platba
Bezpečná platba
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie

Podrobný popis

 

Popis produktu


Master Sport NS Squat Machine with Belt je určený na komplexný tréning spodnej časti tela prostredníctvom drepov. Zariadenie funguje pomocou opasku, ktorý užívateľ pripojí k zariadeniu, uvoľní bezpečnostnú páku a vykonáva drep. Séria strojov Natural Strength bola vyvíjaná odborníkmi z oblasti fitness cvičenia, vrátane majstrov sveta v kulturistike a tímom vedcov z oddelenia výskumu biomechaniky Varšavskej akadémie telesnej výchovy a športu. Zariadenie je vhodné najmä do komerčných fitness centier, telocviční a iných športovísk.

Spoločnosť Master Sport vďaka profesionálnemu prístupu, technológiám a kvalitným technickým riešeniam, zostavila líniu strojov, ktorá nielenže uspokojí potreby každého cvičiaceho, ale zároveň mu poskytne extra komfort pri cvičení a efektívnejšie dosahovanie cieľov pri jeho tréningu. Všetky stroje tejto série sú vybavené doplnkami, ktoré sa starajú o bezpečnosť cvičiaceho.

 

Technické parametre


Rozmery: 1950 (d) x 900 (š) x 1480 (v) mm


Hmotnosť zariadenia: 124 kg


Max. nosnosť: 250 kg


Max. užívateľská hmotnosť: 150 kg  

Dizajn

Základom celého dizajnu je plochý oválny profil konštrukcie v rozmere 125×60 cm. Súčasťou každého zariadenia je kvalitné čalúnenie, piktogramy s pokynmi pre cvičenie, výrazné plastové krytky a úplne nový dizajn konštrukcie sedadiel s nastaviteľnými pákami. Moderný dizajn v kombinácii s dokonalou funkčnosťou zariadení ponúka užívateľom nie len príjemný ale aj estetický zážitok z cvičenia.  

Biomechanika

Dlhoročné skúsenosti a spolupráca so športovcami zo sveta kulturistiky dospeli k vytvoreniu sérií strojov, ktorá je z hľadiska biomechaniky pohybu na vysokej úrovni. Každé zariadenie si prešlo kontrolou správnosti pohybu, ktorá ovplyvňuje kvalitu tréningu. Dokonalý chod pohyblivých častí stroja maximalizuje efekt z cvičenia, znižuje riziko úrazu a výrazne zlepšuje pohodlie pri cvičení.  

Komfort

Rukoväte s väčším priemerom sú tvarované tak, aby boli lepšie uchopiteľné a zabránili tak možným zraneniam pri tréningu s ťažkými váhami. Čalúnené prvky sú anatomicky prispôsobené k postave cvičiaceho, čo umožňuje pohodlné a bezpečné používanie zariadenia.  

Bezpečnosť

Všetky stroje série Natural Strength sú vybavené doplnkami, ktoré sa starajú o bezpečnosť cvičiaceho počas tréningu. Všetky časti zariadenia s priamym kontaktom s nohami sú vyrobené z chrómovo niklového plechu, vybavený špeciálnymi gumenými protišmykovými pásikmi, ktoré zaisťujú lepšiu stabilitu nôh počas tréningu. 

Prečo sa rozhodnúť pre Master Sport?

Master Sport je spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1994 a prináša na trh niekoľko produktových línií. Stroje tejto značky určite zaraďujeme medzi prémiové, keďže sú na vysokej technologickej či dizajnovej úrovni a v porovnaní so svetovými značkami ako sú Life Fitness či Technogym aj cenovo dostupnejšie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: